You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
o biurze rachunkowym w warszawie

Więcej o nas

Dzień dobry!

Nasze biuro rachunkowe powstało w 2005r. Od tego czasu ciężko pracujemy na rzecz naszych klientów. Nie boimy się trudnych wyzwań, traktując je, jako okazję do zdobycia nowych doświadczeń. Nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, co sprawia nam wielką radość.

Nasi klienci

Przedsiębiorcy indywidualni

Liczna i ważna grupa naszych klientów. Przedsiębiorcy indywidualni, oprócz podstawowych czynności księgowych oczekują od nas przede wszystkim doradztwa i pomocy w rozwiązywaniu zarówno prostych jak i bardziej skomplikowanych spraw. Przedsiębiorcy indywidualni polecają nasze usługi.

Spółki cywilne, jawne, komandytowe

Szeroka grupa podmiotów począwszy od najmniejszych spółek cywilnych świadczących usługi aż do dużych spółek jawnych i komandytowych zajmujących się produkcją. Specyfiką jest opodatkowanie dochodów na poziomie każdego ze wspólników a nie na poziomie spółki. Obsługujemy podmioty o obrotach przekraczających 100 mln rocznie, z czego jesteśmy dumni.

Spółki z o.o.

Bardzo duża i zróżnicowana grupa firm. Funkcjonowanie sp. z o.o. jest sformalizowane i wymaga prowadzenia pełnej księgowości. Bez względu na wielkość każda spółka znajdzie u nas korzystną ofertę. Ich obsługa to dla nas chleb powszedni.

Fundacje, Stowarzyszenia, Rady Rodziców

Organizacje społeczne non-profit realizujące zadania statutowe, w tym także prowadzące działalność gospodarczą. W zależności od charakteru organizacji jej dochody mogą być zwolnione z opodatkowania. Z naszych usług korzystają fundacje i stowarzyszenia. Obsługujemy także Rady Rodziców.

Oddziały zagranicznych Firm

Jedna z form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez zagraniczne przedsiębiorstwa. Prowadząc księgowość oddziału uwzględniamy wymagania sprawozdawcze firmy-matki. Zapewniamy komunikację w j. angielskim.

Czemu klienci wybierają nasze biuro?


  1. Znakomity stosunek wartości usługi do ceny

    Znakomita jakość usługi oraz profesjonalna obsługa tworzą wysoką wartość dostępną w atrakcyjnej cenie

  2. Bezproblemowa komunikacja

    Wszystkie czynności związane z obsługą księgową realizowane są przez internet. Wygodna wymiana dokumentów online bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji

  3. Ekspresowe doradztwo i pomoc

    Na 90% pytań odpowiadamy natychmiast lub w ciągu 24 godzin. Lubimy rozwiązywać trudne sprawy.