You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Księgowość online

Elektroniczna wymiana dokumentów Klient - Biuro za pośrednictwem usługi google drive.

Księgowość online to dostęp do dedykowanego folderu Firmowego, gdzie znajdziesz wszystkie ewidencje księgowe oraz archiwum zaksięgowanych dokumentów. Dokumenty do rozliczenia zamieszczasz w odpowiednim katalogu na pulpicie swojego komputera i niemal natychmiast może je obejrzeć księgowa.

97% naszych klientów dostarcza dokumenty do księgowania w formie elektronicznej. Usługi księgowe online są wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich.

Dedykowany Folder Firmowy

 • Gromadzisz dokumenty do księgowania w formie elektronicznej w dedykowanym folderze firmowym udostępnionym przez Biuro za pośrednictwem usługi GOOGLE DRIVE.

 • Dane synchronizują się automatycznie. Biuro niemal natychmiast uzyskuje dostęp do zgromadzonej dokumentacji.

 • Biuro dokonuje księgowań i sporządza odpowiednie raporty w formie plików pdf. Pliki udostępniane są w Folderze Firmowym.

 • Masz dostęp zarówno do bieżących jak i archiwalnych rozliczeń sporządzonych przez Biuro. Możesz także przeglądać zaksięgowane przez Biuro faktury i rachunki.

 • Mozesz korzystać ze swojego Folderu Firmowego z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu (komputer, laptop, tablet, etc).

 • Bezpieczeństwo danych - kopie plików przechowywane są na zabezpieczonych serwerach. Nieoczekiwana awaria komputera nie powoduje utraty danych księgowych.
 • Folder Firmowy - pełna księgowość

  Zobacz jak wygląda struktura Folderu Firmowego dla podmiotów prowadzących pełną księgowość.

  Folder Firmowy - kpir, ryczałt

  Zobacz jak wygląda struktura Folderu Firmowego dla podmiotów prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się na ryczałcie.